Krajinný detail

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
alda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1653
Registrován: 29 říj 2015, 15:52
Bydliště: Nový Jičín

Re: Krajinný detail

Příspěvek od alda » 19 dub 2021, 12:05

...však já také ne, máš to fajne... :mrgreen:

Obrázek

Chtěl jsem tu pro potěchu dát nějakou v barvě, ale raději se budu držet svého ČB kopyta... :mrgreen:

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

isaacasimov
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 1423
Registrován: 16 led 2015, 20:41

Re: Krajinný detail

Příspěvek od isaacasimov » 19 dub 2021, 18:42

aldo opět parádní v v BW a toulavej54 v barvě :) :? Já dnes tedy pošlu v barvě (ale takové počasí včera nebylo, spíš jak v půlce listopadu), a jednu z auta při odvozu plastů. Jako bývalého modeláře mě ten někým vyhozený odpad zarazil. Ale poněvadž mi má drahá choť radí u mých plastových výtvorů stejný postup, tož to chápu :) . Někdo nevydržel a podlehl nátlaku, čímž možná pomohl vytvořit místo pro další televizi :) .

Obrázek

Obrázek

Pěkný večer všem a lepší - dobré světlo v příštích dnech :?

alda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1653
Registrován: 29 říj 2015, 15:52
Bydliště: Nový Jičín

Re: Krajinný detail

Příspěvek od alda » 19 dub 2021, 19:47

Popelnicová i jehnědová :?, i když mě více baví ta garbage :mrgreen:
Jinak mě už přiklepla pojišťovna ty Luhačovice, nástup mám 24.5. Tak snad se tam Pavle setkáme... :)

Obrázek

isaacasimov
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 1423
Registrován: 16 led 2015, 20:41

Re: Krajinný detail

Příspěvek od isaacasimov » 19 dub 2021, 22:48

velmi hezká rákosová aldo :) :? , jsem rád, že ty Luhačovice dopadly dobře :? . Pošli mi pár dní před nástupem (nebo i nyní) přes SZ tel. číslo, já Ti zavolám a domluvíme si sraz :? .

pošlu ještě ze včera, z mého oblíbeného 4Šemíka, malý, lehký, dost hbitý a k tomu atmosférický. Je to od semaforu u Plumlova. Je zajímavé, jak kolegové větších vozů za volantem reagují v podstatě na miniauto, které jim ujíždí :) , ale já je chápu, taky ty silnější oře sedlám :? .

Obrázek

alda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1653
Registrován: 29 říj 2015, 15:52
Bydliště: Nový Jičín

Re: Krajinný detail

Příspěvek od alda » 20 dub 2021, 18:51

Volantová mi něco připomíná :?. Ve svém maluchu mám podobné točítko, ale bez těch tlačítek... :mrgreen:
Dobrá zpráva pro mě, koncem týdne se snad konečně dočkám nové hračky v podobě X-E4+27/2,8... :D :?

Obrázek

Dnes odpoledne bylo občas i slunečno...

isaacasimov
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 1423
Registrován: 16 led 2015, 20:41

Re: Krajinný detail

Příspěvek od isaacasimov » 20 dub 2021, 20:32

Tož to je už skutečně jarní fotka aldo :) :? , SZ jsem obdržel, poslal jsem Ti odpověď, snad se mi to podařilo odeslat v pořádku. Objednaná Fujinka bude určitě výborná, o technice nepochybuji, design super :? :? :? , takový lahodí mému oku.

dnes odpoledne bylo i u nás krásně, bohužel můj návrat před 20.00 hod. už mi nedopřál příležitost k focení, ale zítra mám plán :) , snad to před polednem vyjde, ale ráno ukáže :)

přidám ještě z neděle větví pařát a jeden lesní proti kůrovcový stroj, snad vědí, co dělají?!

Obrázek

Obrázek

alda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1653
Registrován: 29 říj 2015, 15:52
Bydliště: Nový Jičín

Re: Krajinný detail

Příspěvek od alda » 20 dub 2021, 21:03

Ten "olišejkovaný" pařát je Pavle skvělý a "lakatoš" také :?. SZ přijata bez problému.

Obrázek

alda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1653
Registrován: 29 říj 2015, 15:52
Bydliště: Nový Jičín

Re: Krajinný detail

Příspěvek od alda » 21 dub 2021, 07:44

Obrázek

Není nad to, řádně si zabezpečit vchod proti nezvaným návštěvníkům... :mrgreen:

alda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1653
Registrován: 29 říj 2015, 15:52
Bydliště: Nový Jičín

Re: Krajinný detail

Příspěvek od alda » 21 dub 2021, 15:26

Dnes dopoledne jsem konečně provětral (letos poprvé) svého "vajtíka" i přes upozornění mé plicařky,
ať raději ještě počkám. Včera jsem byl u ní na kontrole :mrgreen:. Byla to jen taková lehká, 18 kilometrová
vyjížďka, s několika zastávkami na focení :D.
Obrázek

Obrázek

Když jedu přes Mořkov, tak u tohoto křížku dám vždy pauzu, je od tama nádherný výhled... :?

isaacasimov
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 1423
Registrován: 16 led 2015, 20:41

Re: Krajinný detail

Příspěvek od isaacasimov » 21 dub 2021, 22:07

Moc pěkné fotky aldo, i s bicyklem! :? , pokud bylo jak u nás +-20 st. a v rozumném tempu, tak proč ne :) . Já jsem dnes dopoledne místo hodiny pofotil aspoň polovinu času, ale bylo nádherně. Ještě je to na kartě, rád bych ten obj. potrápil snadzítra :? . Dobré světlo všem :) .

přidám opět z neděle šišku v lese obj., který Oly nedává ani mezi setové, ale já ho rád beru sem tam ven :)

Obrázek

alda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1653
Registrován: 29 říj 2015, 15:52
Bydliště: Nový Jičín

Re: Krajinný detail

Příspěvek od alda » 22 dub 2021, 16:40

ČB šištička se ti Pavle moc podařila :?. Dnes to na kolo nebylo, přeháňky a zima jak (někde) :mrgreen:.

Obrázek

Včera večer v OV...

kp0
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 08 bře 2017, 17:00

Re: Krajinný detail

Příspěvek od kp0 » 22 dub 2021, 20:42

Spousta hezkých obrázků i barevných :), některé už vypadají jarně, ale asi se to zase pokazí.
Fotografka u kaluže je super. Místo pro pravidelnou pauzu se mi taky líbí. O svých místech pro pauzu na kole raděj pomlčím :lol: . Ještě dlužím odpověď na historický dotaz, pohled na Hostýnky je složenina tuším ze tří obrázků.
Nějak nic nestíhám, o víkendu snad proběhne velký nákup za účelem doplnění zásob :mrgreen: :lol: .
Přidám dnešní obrázky z plnění dewarovky dusíkem, dneska to moc nedýmilo :(
Obrázek

Obrázek

isaacasimov
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 1423
Registrován: 16 led 2015, 20:41

Re: Krajinný detail

Příspěvek od isaacasimov » 22 dub 2021, 22:12

Parádní dešťová Aleši :) :? , počasí bylo stejné i u nás, dnes dopoledne to bylo opravdu aprílové, odpoledne už příjemnější, ale já jsem dojel po 21.00 hod., poobědval jsem, nyní doplním energii z hroznů :) .

pěkné a zajímavé záběry kp0 :) :? , zajímavý soulad modrých barev :? , zásoby držím, taktéž zítra pro jistotu doplním :)

přidám ještě jednu lesní z neděle, pochmurně dystopická úprava, tak jen pro zajímavost, může za za ni asi to doplnění energie :)

Obrázek

alda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1653
Registrován: 29 říj 2015, 15:52
Bydliště: Nový Jičín

Re: Krajinný detail

Příspěvek od alda » 23 dub 2021, 09:48

kp0: Kouřové :?. Když čtu o dusíku, tak se dusím... :mrgreen:

Vypadá to Pavle děsivě, jak si to monstrum razí cestu lesem, ale fotka zajímavá... :?

Obrázek

Nožky ve vodě... :mrgreen: Paní je mimochodem velmi dlouho Pentaxiánka :?.

isaacasimov
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 1423
Registrován: 16 led 2015, 20:41

Re: Krajinný detail

Příspěvek od isaacasimov » 23 dub 2021, 21:49

hezká fotka i záběr Aleši :) :? , a paní má dobrý vkus na zrcadlovky :? .

přidám taky dva pohledy na stromy :) , doufám, že jsem je nedal, z konce letošního března

Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Fotografování“