Váš primární fotografický směr - Anketa

Ankety pro naše uživatele

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Váš primární fotografický směr

Portréty
3
10%
Krajina
10
33%
Sport
0
Žádná hlasování
Makro
1
3%
Street Photo
0
Žádná hlasování
Architektura
0
Žádná hlasování
Akt
0
Žádná hlasování
Produktová fotografie
0
Žádná hlasování
Reportáž
2
7%
Fauna
2
7%
Flóra
0
Žádná hlasování
Abstrakce
0
Žádná hlasování
Něco jiného
2
7%
Nemám žádnou prioritu
10
33%
 
Celkem hlasů: 30

Uživatelský avatar
Alf
Hlavní Admin
Hlavní Admin
Příspěvky: 1371
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Váš primární fotografický směr - Anketa

Příspěvek od Alf » 16 dub 2019, 17:34

Je tu nová anketa "Váš primární fotografický směr"
My to vlastně o sobě víme, když koukáme na obrázky víme kdo je krajinář a kdo dělá portréty nebo makro. Ale jde o to hodit si to do nějaké tabulky abychom viděli jak je to vlastně celkově. Nebo vlastně taky jde o to, jak sami sebe vidíte a ne o to jak vás vidíme my ostatní.

Já jsem krajinář, pokud není hezky a je takové to šedé difůzní světlo tak rád fotím své květinky lístky a pod.
Chtěl bych ale časem také zkusit Street. V brzké době nastupuju do nového zaměstnání v Praze tak snad budu mít více příležitostí. U nás doma, kde mě lidé znají mi to není příjemné běhat po ulici s foťákem a fotit lidi, kteří se mnou chodili do školy nebo mi prodávají v rohlíky v supermarketu :). Primárně tedy krajinář
Sony A7 III, Tamron 17-28mm F2,8, Tamron 28-75mm F2,8 III, Samyang 35mm F2,8, Voigtlander 10mm F5,6 Heliar ASPH, Voigtlander 15mm F4.5 III, Sony 90mm Macro F2,8, Sigma 14mm F1,8 Art

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
Alf
Hlavní Admin
Hlavní Admin
Příspěvky: 1371
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš primární fotografický směr - Anketa

Příspěvek od Alf » 17 dub 2019, 21:29

Tahle anketa dost zapadla já jsem jí dělal už včera, ale blbě jsem nastavil práva v novém fóru, které jsem pro ankety vytvořil takže se zobrazovala jen mě :)
Sony A7 III, Tamron 17-28mm F2,8, Tamron 28-75mm F2,8 III, Samyang 35mm F2,8, Voigtlander 10mm F5,6 Heliar ASPH, Voigtlander 15mm F4.5 III, Sony 90mm Macro F2,8, Sigma 14mm F1,8 Art

alda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1653
Registrován: 29 říj 2015, 15:52
Bydliště: Nový Jičín

Re: Váš primární fotografický směr - Anketa

Příspěvek od alda » 18 dub 2019, 05:52

Jelikož je možné odkliknout jen jednu možnost, tak jsem dal něco jiného. Nemám vyhraněný směr.
Fotím skoro všechno, kromě makra, hmyzu. Sporadicky rostliny, kytku, občas kočku, psa, kobylku,
kravku či ovečku, když na ně při svých potulkách narazím. Když se ocitnu ve městě či vesnici, tak i
architekturu. Také se zaměřuji na lidi, ale ne klasická street, já ty lidi zastavím a zeptám se, zda je
můžu cvaknout. Někdy dovolí, někdy ne. Takže já patřím do škatulky "všehochuť" a tu tam Alfe
nemáš... :mrgreen:

Uživatelský avatar
inutihar
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 22 zář 2013, 09:17
Bydliště: nyní Praha

Re: Váš primární fotografický směr - Anketa

Příspěvek od inutihar » 18 dub 2019, 10:06

Já fotím primárně na cestách, takže je to mix krajiny/přírody, architektury a streetu. Podle destinace pak může něco převažovat. Dal jsem "něco jiného".

Uživatelský avatar
toulavej54
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 872
Registrován: 27 pro 2018, 14:49
Bydliště: Praha a Jižní Čechy

Re: Váš primární fotografický směr - Anketa

Příspěvek od toulavej54 » 18 dub 2019, 17:24

Cvakám kde co , ale voda v krajině asi převažují spolu
s východy slunce ...

Odpovědět

Zpět na „Ankety“