prolízáš do toho zatím koncového dómu (Autobusové nádraží/depo) mezi balvany a bloky. Strop relativně vypadá OK, kolem stěn jsou připravené převislé bloky k odtržení. Možná se pokusíme hrábnout do sedimentu, strčit další

GoKameru na tyči do meandru a je tam úzkej komín, kde je potřeba odlomit trčící břit. Jako jo, celé je to narušené a popraskané.
Celý přístupový komín (do samotné Kočárové chodby - horizont) cca 40 m se jednoho dne vysypal a dole vznikly legendární "Barrandovské terasy". Dál v komínu nahoře pár budek zůstalo. Pod samotnou Kočárovou chodbou je Labilní

chodba a tam prolízáš jen sborem bloků (tam jsem raději nebyl).