Pod povrchem - Jeskyně, podzemí

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
DavidM
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 254
Registrován: 28 črc 2019, 18:24

Re: Pod povrchem - Jeskyně, podzemí

Příspěvek od DavidM » 21 čer 2026, 16:22

Kočárová chodba IV - Autobusové depo :) celé odblejskané dvěma bleskama, páč káblík ke světlu zůstal o 100m jinde a nebylo s to se ukecat a dojít pro něj, kdo tam nebyl, nepochopí. Celkem překvapení že na ISO 200 to šlo, je to jiné než se světlama. Nebyl čas se s tím nějak párat, dovláčet tam techniku zabralo šíleného času a zpět jsme brali aku a světla, co tam už měsíc ležela

Zolo sedící na "šutráku"

Obrázek


možná tady hrábnout do toho sedimentu a půjde to dál???

Obrázek


vrstevní lavice připravené k odpadnutí

Obrázek

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

JoV
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 769
Registrován: 02 bře 2011, 06:49

Re: Pod povrchem - Jeskyně, podzemí

Příspěvek od JoV » 22 čer 2026, 05:18

Fúú, tak to je riadne rozvolnený masív. Neviem či by som tam bol v klude.

DavidM
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 254
Registrován: 28 črc 2019, 18:24

Re: Pod povrchem - Jeskyně, podzemí

Příspěvek od DavidM » 23 čer 2026, 08:09

prolízáš do toho zatím koncového dómu (Autobusové nádraží/depo) mezi balvany a bloky. Strop relativně vypadá OK, kolem stěn jsou připravené převislé bloky k odtržení. Možná se pokusíme hrábnout do sedimentu, strčit další :) GoKameru na tyči do meandru a je tam úzkej komín, kde je potřeba odlomit trčící břit. Jako jo, celé je to narušené a popraskané.

Celý přístupový komín (do samotné Kočárové chodby - horizont) cca 40 m se jednoho dne vysypal a dole vznikly legendární "Barrandovské terasy". Dál v komínu nahoře pár budek zůstalo. Pod samotnou Kočárovou chodbou je Labilní :) chodba a tam prolízáš jen sborem bloků (tam jsem raději nebyl).

Odpovědět

Zpět na „Fotografování“