Osobní Time management

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
samsak
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 347
Registrován: 21 srp 2015, 21:48
Bydliště: Uherské Hradiště

Osobní Time management

Příspěvek od samsak » 19 úno 2021, 10:04

Ahoj všem, je to sice mimo fotografování, ale dalo by se říct, že se ho to trochu týká. Minimálně u vás, kteří fotíte zakázky.

Poslední dobou se mi začaly hromadit místa, kde mám informace o událostech a které nemůžu shrnout do jednoho místa. Osobní Google kalendář/e, pracovní Outlook a ještě další místa jako jsou OneNote, teams aj. Chci se vás proto zeptat: jakým způsobem si organizujete čas a další informace? Používáte papírový diář nebo nějaké aplikace? Když jsem včera hledal, tak se mi docela zalíbily diáře doller, Clever Minds Pilot nebo diář od grow jobs (Konec prokrastinace). Nemáte s něčím takovým zkušenost? Díky za reakce a názory

Odesláno z mého Pixel 3a XL pomocí Tapatalk

Petr
http://petrsamsa.maweb.eu
IG, FB
________________________
Sony A7III
Sony FE 85 f1.8, Sony FE 35 f1.8

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
Machro
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: Osobní Time management

Příspěvek od Machro » 20 úno 2021, 08:35

Ahoj, ak mám niečo naozaj dôležité, čo nesmiem zabudnúť, tak používam AnyDo v mobile. Šikovná aplikácia do smartphone. Testoval som do smarphonu asi všetko, ale práve táto je pre mňa top, vizuálne aj funkčne. V práci som OneNote závislák, dá sa tam výborne trackovat mnoho ročná práca, práca s podriadenými atď. Nie som technický fanatik v zmysle, že milujem hi tech, ale každý, kto to myslí s tíme managementom vážne, tak papier skôr či neskôr zruší. Ono to prehľadávanie stran, sekcií aj blokov vo OneNote je oproti papieru game changer.

Uživatelský avatar
zirecek
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 1118
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: Osobní Time management

Příspěvek od zirecek » 20 úno 2021, 14:00

Papírový blok mám stále, mám to jako brainstorming, který je rychlejší na papír, než digitalizovat. Mám trochu grafickou paměť, takže další plus. Navíc ne všechny informace musejí být digitalizovány, :-).

Digitálně používám Google kalendář a Outlook kalendář. V Google kalendáři spravují také události z Outlook kalendáře. Dále tam mám události manželky a další věci pro informovanost a celkový přehled.

S vývojem organizace času souvisí i způsob digitálního zaznamenávání. Na mobilu jsem si oblíbil psaní jedním prstem a převod řeči na text. Podobně se snažím v autě.

Se zdokonalujícími se způsoby zaznamenávání je zřejmé, že časem papírový blok asi obložím...

Uživatelský avatar
bedo.
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 2144
Registrován: 01 říj 2013, 16:10

Re: Osobní Time management

Příspěvek od bedo. » 21 úno 2021, 12:21

Našťastie žiadny "time management" nepotrebujem a tých pár vecí, ktoré nechcem zabudnúť, si väčšinou poznačím do Google kalendára (a keď nechcem, aby to Google vedel, zasa do Apple kalendára a naopak :-)). V prípade krátkodobých (v rámci dňa) najčastejšie požiadam Google asistenta alebo Siri ("Hej whatever, remind me...), aby mi to pripomenuli (podľa toho, ktorý je v dosahu).

Odpovědět

Zpět na „Jen tak“