Kp microUSB -> HDMI

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
DavidM
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 28 črc 2019, 18:24

Kp microUSB -> HDMI

Příspěvek od DavidM » 28 led 2020, 19:52

dnes jsem se trošku nasr..l, připravím si pět náhledových monitorů 5-23" :) a jdu testovat..... a zjišťuji, že Kp nemá HDMI. S tím jsem nepočítal ani ve snu, K-70 jsme normálně připíchnul HDMI kabelem.
Takže nějaká redukce/převodník mikroUSB -> HDMI, koukám že existují a prý některé fungují s něčím a druhé s něčím jiným...
Kdo máte otestované a může doporučit, budu rád. Kolega donese zítra nějaký bazmeg, tak uvidím.

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Andrejevic88
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 152
Registrován: 11 pro 2017, 14:09
Bydliště: Šarišské Michaľany

Re: Kp microUSB -> HDMI

Příspěvek od Andrejevic88 » 28 led 2020, 20:59

DavidM píše:
28 led 2020, 19:52
dnes jsem se trošku nasr..l, připravím si pět náhledových monitorů 5-23" :) a jdu testovat..... a zjišťuji, že Kp nemá HDMI. S tím jsem nepočítal ani ve snu, K-70 jsme normálně připíchnul HDMI kabelem.
Takže nějaká redukce/převodník mikroUSB -> HDMI, koukám že existují a prý některé fungují s něčím a druhé s něčím jiným...
Kdo máte otestované a může doporučit, budu rád. Kolega donese zítra nějaký bazmeg, tak uvidím.
Neskúšal som osobne, ale podľa manuálu od výrobcu by to malo fungovať s týmto. Inač pri KP, aj K-70 výrobca zmenšuje, zdieľane sú aj kontakty káblovej spúšte z vstupom na mikrofón.
https://www.marttree.com/pentax-kp-slim ... cable.html

DavidM
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 28 črc 2019, 18:24

Re: Kp microUSB -> HDMI

Příspěvek od DavidM » 31 led 2020, 19:45

Andrejevic88 píše:
28 led 2020, 20:59
DavidM píše:
28 led 2020, 19:52
dnes jsem se trošku nasr..l, připravím si pět náhledových monitorů 5-23" :) a jdu testovat..... a zjišťuji, že Kp nemá HDMI. S tím jsem nepočítal ani ve snu, K-70 jsme normálně připíchnul HDMI kabelem.
Takže nějaká redukce/převodník mikroUSB -> HDMI, koukám že existují a prý některé fungují s něčím a druhé s něčím jiným...
Kdo máte otestované a může doporučit, budu rád. Kolega donese zítra nějaký bazmeg, tak uvidím.
Neskúšal som osobne, ale podľa manuálu od výrobcu by to malo fungovať s týmto. Inač pri KP, aj K-70 výrobca zmenšuje, zdieľane sú aj kontakty káblovej spúšte z vstupom na mikrofón.
https://www.marttree.com/pentax-kp-slim ... cable.html
tak první z redukcí nefunguje (je to jakási stará verze tablet micro USB -> HDMI), co jsem dál koukal, tak snad všechny mají potřebu napájení, takže další kabel a powerbanka jak u debilů...... ne prostě tam HDMI nedáme :twisted:

DavidM
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 28 črc 2019, 18:24

Re: Kp microUSB -> HDMI

Příspěvek od DavidM » 09 črc 2020, 18:43

pokud by někdo řešil náhledový monitor s HDMI a Pentaxem KP, tak nakonec funguje tento převodník, mám ho doma a otestovanej. Dokonce funguje bez přídavného napájení....

https://www.czc.cz/premiumcord-slimport ... 61/produkt

Odpovědět

Zpět na „Pentax KP“