Pentax Flu card o-FC...na prepojenie s K1

Funkce, ovládání, firmware, software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
IMRICH
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: 04 bře 2019, 13:09

Pentax Flu card o-FC...na prepojenie s K1

Příspěvek od IMRICH » 04 bře 2019, 13:38

Zdravim.....Cital som recenziu na tuto kartu, ktora ma pracovat iba s K3 fotakom.Ale je tam spomenute ze na bezdotovy prenos obrazkov do PC je vhodna pre vsetky fotoaparaty pentax....To by bolo velmi dobre keby to fungovalo.....lebo na velkej obrazovke su detailnejsie rozpoznatelne chyby,a aj celkovy vysledok.....Myslim ze by bolo lepsie sa pohrat s fotkou hned na mieste ako potom to doladovat v programe....Otazka znie.....ma niekto skusenosti s tou kartou....??Skusal som wifi program PK tether..ale rozlisenie bolo ubohe.....a kabel nechcem pouzivat.Dik za odpoved.

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
Dusan
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 04 čer 2012, 17:49
Bydliště: Liverpool

Re: Pentax Flu card o-FC...na prepojenie s K1

Příspěvek od Dusan » 15 dub 2019, 21:48

Ak neodpovedám neskoro tak nekupuj aj keby si mal K3. Na kamere musíš mať dva sloty. Keď som mal K3 tiež som uvažoval o kúpe, ale nejak to trvalo tak dlho až som kúpil K1. K1 má zabudované WIFI. Vyskúšal som par app pre mob. , tablet a PC. Tiež som očakával, že na tableta uvidím fotku lepšie ako na displeji kamery opak bol pravdou. Jedine čo funguje je prepojenie PC s kablom K 1 a do Lr naťahujem fotku. V Lr ale nefunguje LV musím odfotiť a až potom sa synchronizuje. Každe app je od pofiderných tretích strán a nefungujú vôbec dobre. Moja skúsenosť.

Odpovědět

Zpět na „Pentax K-1, K-1 II“