P: Tamron 28-75mm F2.8 AF XR Di LD Macro SP

Bazarové fórum - Prodej nejen techniky Pentax, ale všeho co souvisí s fotografováním
Odpovědět
maZec
Hlavní Admin
Hlavní Admin
Kontaktovat uživatele:

P: Tamron 28-75mm F2.8 AF XR Di LD Macro SP

Příspěvek od maZec » 02 pro 2018, 22:02

Prodám objektiv Tamron 28-75mm F2.8 AF XR Di LD Macro SP

Je to objektiv, který má vynikající kresbu, vynikající světelnost f2,8 v celém rozsahu má velmi univerzální rozsah a navíc má Macro mód

Jistě se ptáte proč ho prodávám. Není to proto, že bych s ním nebyl spokojen v obrazové kvalitě a ani nejsem ve finanční tísni, pravda je, že jsem si jeho ohniska pokryl pevnými skly a tak v mé sbírce pro něj už nemám využití.

Je to dobrý objektiv pro někoho, kdo chce mít jen jeden či dva objektivy a chce kvalitní kresbu, světelnost a občas si chce zafotit i makro. Je to prostě univerzál jak má být a na ZOOM má na Pentaxforums špičkové hodnocení (ani mě to nepřekvapilo) dokonce některé pevné objektivy ani tak dobré hodnocení nemají.
https://www.pentaxforums.com/userreview ... ro-sp.html

Staral jsem se o něj s láskou a jako všechny věci které zde v bazaru prodávám je ve fantastickém stavu.
Dodán bude s oběma originálními krytkami a jednou clonou.

Co jsem zjišťoval je údajně vhodný pro FF (pokud byste někdy v budoucnu chtěli koupit K-1) Potvrdilo mi to několik lidí a zde na PentaxFormums je to také potvrzené

https://www.pentaxforums.com/forums/6-p ... frame.html

Cena 7500 Kč

Všechny mé prodeje - search.php?keywords=&terms=all&author=m ... mit=Hledat
Pentax K-70 - SMC Pentax DA 15mm F/4 Limited - HD Pentax-DA 21mm F3.2 Limited, Pentax SMC FA 50 F/1,4 - Tamron 28-75 XR LD DI IF 2,8 Macro - SMC Pentax 100mm Macro DA + asi milion manuálních skel

Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

maZec
Hlavní Admin
Hlavní Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Tamron 28-75mm F2.8 AF XR Di LD Macro SP

Příspěvek od maZec » 29 pro 2018, 01:49

Aktualizováno
Pentax K-70 - SMC Pentax DA 15mm F/4 Limited - HD Pentax-DA 21mm F3.2 Limited, Pentax SMC FA 50 F/1,4 - Tamron 28-75 XR LD DI IF 2,8 Macro - SMC Pentax 100mm Macro DA + asi milion manuálních skel

Odpovědět

Zpět na „Prodám“