FluCard v K-3ll

Funkce, ovládání, firmware, software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
galdra
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: 09 zář 2013, 13:11

FluCard v K-3ll

Příspěvek od galdra » 16 črc 2015, 09:06

Zdravím.
Máte někdo zkušenosti s touto kartou, já se v tom docela plácám.
1. FluCard mám ve slotu č.2 a v č.1 mám normální kartu - nevím jestli se dá mezi nimi přepínat, menu nabízí 3 možnosti (primární zápis na 1 a po naplnění na 2, zápis na obě dvě současně a nebo jedna RAW a druhá JPG). Když vyndám kartu 1, automaticky přechází na č.2, když jí dám nazpět, zůstává primární č.2. Abych měl primární zase č.1, musím č.2 vyndat, zapnout a vypnout a dát ji nazpět. Fakt nevím, kde a jestli se dá přepínat priorita mezi kartami (u videa to jde).
2. Připojení FluCard k PC, jeden velký problém :-(
- mám PC a wifi pro připojení k internetu a na tuto síť je připojen druhý PC a tiskárna
- když chci připojit FluCard, musím se odpojit od této sítě, protože přijímač v PC neumí pracovat se dvěmi sítěmi. To jsem vyřešil koupí USB wifi přijímače a mohu tedy mít připojeny obě wifi (normální a FluCard)
- ovládání fotoaparátu přes webové rozhraní funguje, tam problém není, ale musím se odpojit od internetové wifi, protože mi jinak naskoučí wifi router. To mi zase až tak nevadí, nechci to používat.
- jde mi o přenos snímků (menší množství, ale zhruba 10x denně buď připojuji foťák kabelem nebo vyndávám kartu)
- tady jsem se nikam nedostal, myslel jsem, že mi ta FluCard síť ukáže disky (karty) foťáku, ale bohužel ne
- stáhnul jsem si aplikaci http://www.flu-card.com/flucard_pro/apps.html a ani to nefunguje
Sítím tedy moc nerozumím, jen základy a tudíž nejsem schopen přijít na řešení problému.
Předem díky za rady.

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Odpovědět

Zpět na „Pentax K-3, K-3 II, K-3 III“