Reset do továrního nastavení K-70

Funkce, ovládání, firmware, software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Ronalld
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 7
Registrován: 15 bře 2020, 15:34

Reset do továrního nastavení K-70

Příspěvek od Ronalld » 16 bře 2020, 12:35

Zdravím všechny!
Existuje způsob , jak uvést K-70 do továrního nastavení. V menu jsou dvě položky
4/5 resetování
5/25 resetování víc nic
Obě jsem resetoval , ale do továrního nastavebí to má na míle daleko. Většina nastvení zůstala nezměněna ,nastavení jednotlivých režimů, aktuální čas , menu taky zůstalo v češtině. :roll:

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Andrejevic88
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 152
Registrován: 11 pro 2017, 14:09
Bydliště: Šarišské Michaľany

Re: Reset do továrního nastavení K-70

Příspěvek od Andrejevic88 » 16 bře 2020, 15:28

Ronalld píše:
16 bře 2020, 12:35
Zdravím všechny!
Existuje způsob , jak uvést K-70 do továrního nastavení. V menu jsou dvě položky
4/5 resetování
5/25 resetování víc nic
Obě jsem resetoval , ale do továrního nastavebí to má na míle daleko. Většina nastvení zůstala nezměněna ,nastavení jednotlivých režimů, aktuální čas , menu taky zůstalo v češtině. :roll:
Skôr by som vyskušal prečistit kontakty na bajonetoch, a vyskúšať iný objektív, na kompezaciu jasov a tienov to nevypada Na svojom to mám zapnute a až taký velký rozdiel nieje. V menu fotoaparátu je ešte položka že fotoaparát sám upraví expoziciu ak nieje podľa neho možne dosiahnut ju správne. Ale u KP to meni jedine ak mam režim AV a nastaveny v menu najkratší možný cas, tak vtedy s tým hýbe v M režimu nezasahuje a nemení expozičné hodnoty. Ten reset čo dávaš vo fotaku resetuje defaultne poločky v menu C kde meniš ako sa ma fotoaparat chovať, nemeni jazyk, čas a podobne to aj tak neovplyvnuje nastavenie fotoaparatu. Ale ak aj nadalej chces to dat do tovarenskeho nastavenia tak pozri sa do návodu, tam je napisane ktorá funkcia je v defaultna od výroby. Ale je tu aj možnosť že ak si precistil kontakty, prehral firmwer, vyskusal druhy objektiv že sa jedná o chybnu automatiku ovladania clony a bude potreba reklamacia, alebo ak už nieje v záruke tak pozarucny servis robí člen tohto fora Duves.

Ronalld
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 7
Registrován: 15 bře 2020, 15:34

Re: Reset do továrního nastavení K-70

Příspěvek od Ronalld » 17 bře 2020, 21:00

To jo , ale skoro každý přístroj má nějaký způsob resetu. Vždyť je tam software, který může zamrznout.
Tipuji , že to bude držení nějakého tlačítka při zapnutí přístroje, podobně jako při nahrávání firmware.

Znáš to jak to je člověk s tou "hračkou "rok hraje , už si nepamatuje co všeupravil a kde všude. Vzlášť v kočátcích jsem upravoval kde co....
Nechce se mi podle návodu nastavovat každou funci vzlášť ;-), zas tak nutný to není,

Andrejevic88
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 152
Registrován: 11 pro 2017, 14:09
Bydliště: Šarišské Michaľany

Re: Reset do továrního nastavení K-70

Příspěvek od Andrejevic88 » 19 bře 2020, 11:02

Ronalld píše:
17 bře 2020, 21:00
To jo , ale skoro každý přístroj má nějaký způsob resetu. Vždyť je tam software, který může zamrznout.
Tipuji , že to bude držení nějakého tlačítka při zapnutí přístroje, podobně jako při nahrávání firmware.

Znáš to jak to je člověk s tou "hračkou "rok hraje , už si nepamatuje co všeupravil a kde všude. Vzlášť v kočátcích jsem upravoval kde co....
Nechce se mi podle návodu nastavovat každou funci vzlášť ;-), zas tak nutný to není,
No neviem o tom že by niečo take bolo, čo som pozeral na KP tak ked si otvorim nejaku ponuku v menu, tak ta prvá v poradí je vždy defaultna ako bolo od vyrobcu.

Odpovědět

Zpět na „Pentax K-30, K-50, K-S2, K-70“