Mensie zamyslenie nad galeriou...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DjLuke9
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 738
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Tak na streidačku Slovensko-Česko:)
Kontaktovat uživatele:

Mensie zamyslenie nad galeriou...

Příspěvek od DjLuke9 » 23 srp 2009, 17:23

Galeria na PFS bola druha galeria kde som zacal prispievat fotky...
Dost ste mi pomohli a vazim si toho, kritika bola na zamyslenie pochvala potesila...Hlavne od kapacit ako je Cikosky, Jzdenka, fjo a podobny ludia ktory uz maju svoje kvality...

Proste citil som sa v galerii dobre. Nemyslim tym ze ma tu ludia chvalili, prave naopak, vzdy si nieco nasli a mna to posuvalo dopredu.

V poslednej dobe sa to vsak akosi v galerii kazi a speje to do negativa. Stalice uz moc neprispievaju fotkami, nový uzivatelia asi tiez nemaju moc odvahy prispievat. No aj tak tam vsak pribuda stale dost fotiek. otazka je: je to k niecomu?

V galérii máme par ludi ktori sa tlapkaju po rameni, dalsi ludia len vsetko kritizuju a onacia do kazdej fotky, vsade si najdu chybu, bohuzial cim viac ludi sa k nim pridava. Vznika spusta radoby kritikou, ktori nemaju bud ziadnu fotku v galerii, alebo tam maju od registracie 6 fotografii z toho 4 testovacie.

Galeriu opustaju dobri fotografovia a obracaju sa na ine galerie ktore niecim prispeju k ich rozvoju. Mrzí ma ze sa to tu zvrhlo na drzkovanie do autorov, hladanie a vytahovanie vynutenych chyb na fotografiach(ktore by si asi ani nikdo nevsimol, ak samozrejme neskumate fotografiu lupou). Je smutne ze sa utoci na autora a jeho tvorbu, zacne to vzdy fotkou a skonci to utokom na autora. Kde su casy kde sa povedalo ze to a ono by sa dalo zlepsit, alebo na to a ono si treba dat nabuduce pozor? Teraz tu mame len vety ako: ,,Tato fotka stoji za prd Je to to najhorise co som v poslednej dobe videl, ako toto by som si ani nenechaval,, (shvalne som neurobil presnu citaciu)

Je to na zamyslenie, lebo takto sa nenavazaju do fotografii a hlavne do autor vo fotogaleriach ako je DA alebo na Slovensku EPhoto. Je skoda ze v poslednej dobe prestavam mat aj aj chut prispievat fotkami do galerky a stretavam sa s podobnymi nazormi aj s ludmi co si pisem a podobne...

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Odpovědět

Zpět na „Galerie“