Nahŕavanie fotografií Členov PFS do Galerie

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
spachal
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 976
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spachal » 24 bře 2009, 00:24

Ja nechci rejpat, ale protoze jsem byl v podobne situaci, doporucuji spise tento 'problem' resit na urovni serveru, ne uzivatele. Omezeni na dve policka je sice pekna vec, ale ne kazdeho to napadne, ze to je "dve policka na den" ;) ..

Pri nejlepsi vuli nemuzete po novem uzivateli chtit, aby si procetl ta (ted uz) kvanta informaci na foru, on proste vetsinou chce si vytvorit 'svoji galerii', na zacatku pravdepodobne nevi, ze uploadem vice fotek tohle zpusobi ..

Velky cerveny oramovany napis, nebo nastaveni redakcniho systemu by bylo rozumnejsi, ne? :]
PX K20D, UW kanón G10 / Oly C5050, PX Z-20, DA17-70/4, A50/1.4, FA50/1.7, DA18-55, FA28-80, Tamron 70-300, Metz48 + dalsi levna a manualni skla, kompakty & bizuterie

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
DjLuke9
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 738
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Tak na streidačku Slovensko-Česko:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DjLuke9 » 24 bře 2009, 00:39

Velky cerveny napis v ramceku bol..neviem kdo ho dal prec...ja take veci nemam na starosti...
Kazdopadne nesuhlasim ze by sa to nemalo riesit uzivatelsky...Aj ked tu bol ramcek,kym ho nenahradil ramcke o srazu tak boli uzivatelia ktory nahravali fotky.teda jeden clovek by mal nastarosri galerku. Daneho uzivatela by upozornil a odtsranil vsetky fotky a nechal len prve dve.zda sa mi to najrozumnejsie...Nejake napisi a upozornenia nemaju na to vplyv...coho sme svedkovia(aj ked bol cerveny napis co tu bol ssi tak tyzden a nieco spat, niektory to nedodrzovali)

P.S.este daj aj upozornenie pri registracii...

Odpovědět

Zpět na „Galerie“