Blesky Godox

Vše nové o čem se povídá a spekuluje...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
hilda4sea
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 2610
Registrován: 12 led 2013, 13:21
Kontaktovat uživatele:

Blesky Godox

Příspěvek od hilda4sea » 05 říj 2019, 14:33

Firma Godox převzala dosavadní výrobní program známého výrobce Bowens. Nové výrobky pod značnou Bowens budou mít uvnitř kompletní vybavení Godox včetně komunikace.

Pro pentaxisty je asi zajímavé, že ke stávajícímu TT350P (směrné číslo 35, ISO100, 105mm) lze dokoupit dálkové ovládání XPro - Pentax, které umí HSS, 1/8000 a p-TTL.
Navíc už BH má jako předobjednávku za 259 USD nevýkonnější Godox V1 s kruhovým reflektorem a výkonem 75 Ws (rovněž v provedení pro Pentax). Oba zmíněné blesky mám (verze F) a jsem s nimi maximálně spokojený. Malý TT350 se vejde bez problémů do kapsy a výkon GN 35 při 105mm je víc než dostatečný na běžné využití. Velký V1 jsem ocenil při focení interiérů okolo 60m2, protože ten výkon je opravdu velký. Navíc díky napájení Li-baterií klidně zvládne i focení v sérii 5sn/s.
Výhodou celého systému Godox je, že všechny externí blesky jsou schopné mezi sebou navzájem komunikovat, takže není nutné použití dálkového odpalovače, když potřebujete mít v sáňkách další blesk k prosvětlení zblízka.
XT3; XF 23; XF 56; XF 16-55; XF 50-140; Samy 8/2,8
http://www.foto-baburek.cz

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Odpovědět

Zpět na „Novinky a drby“