Pentax K-3 III

Vše nové o čem se povídá a spekuluje...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Solverino
Nový uživatel
Nový uživatel

Re: Pentax K-3 III

Příspěvek od Solverino » 22 zář 2022, 19:23

Dobrý den,
hledám a nemůžu najít, neměl by někdo link na manuál ke K3 mk.III v češtině? na stránkách Pentaxu/Ricohu taky nemůžu nic najít (nejde stájhnout). Děkuji předem.
Oly OM2 => Sony V-1 => K 20 D + 18-55 II

Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

marian_r
Sponzor PFS
Sponzor PFS

Příspěvek od marian_r » 23 zář 2022, 11:44

mám slovenský :D

pvel555
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvek od pvel555 » 17 lis 2022, 19:36

Pro xmeda
........ Predstava, ze uzivatele tech drahych FF sestav vsichni naskocili na system rovnou pomoci masiny za 50-100k je usmevna a v celkovem poctu uzivatelu jsou ti s nekolika FF skly sotva promile.
.... Koupi si novy uzivatel znacku Mahamuha, nebo sahne po Canonu, ktery videl 10 000x v televizi, na svatbe stryce, na promocich a v obchode se na nej z vitriny smeje nejaka vystavka nabusenych masin urovne 1DxIII a hned pod nimi nejaky ten EOS 850D na ktery konecne ma?
...... Ale samozrejme to Fuji, Canon s M systemem a chystanym R APS-C, Nikon s Zxx a Sony s celou hromadou A5xxx a A6xxx delaji uplne spatne a meli by mit na trhu hlavne jeden FF fotak jako Ricoh, protoze to by je tahlo ;) .......

Promiňte, jsem tu nový a nechci v žádném případě vyvolávat polemiku, navíc se dá s mnohým souhlasit.
Jen musím vyslovit velké překvapení, protože jsem si přečetl hodně vašich příspěvků a seznámil se s vašimi názory a proto mne udivuje, že publikujete na tomto fóru a nikoliv na těch jiných, vámi zde jmenovných. Vaše hluboká dehonestace Pentax snad musí být důsledkem něčího úderu aparátem této značky či jiná neodčinitelná újma související s Pentax.
Ale proti gustu ....

Odpovědět

Zpět na „Novinky a drby“