Servis Pentax v Dejvicích

Poraďme se kde nakupovat.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel41
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 592
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Rakovnicko na chalupě

Servis Pentax v Dejvicích

Příspěvek od Pavel41 » 22 dub 2011, 09:57

Ahoj - jen prosba: zkusili jste někdo v posledních dnech dovolat se p. Kautskému? Případně - třeba někdo z Pražáků - nebyli jste v Dejvicích? Nevisí tam nějaká cedule (dovolená, nemoc, stěhování...)? Nemůžu se dovolat (pevná má plnou schránku a mobil je nedostupný)... :( Děkuji .
Pavel

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
Marin
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: Servis Pentax v Dejvicích

Příspěvek od Marin » 22 dub 2011, 10:08

Viz www.foto-servis.cz

Od 22.4.2011 do 26.4.2011 včetně budou kamenná prodejna + servis zavřeny. E-shop bude funčkní beze změn. Osobní odběr zboží nebo přijetí reklamace jsou možné na adrese PenTec s.r.o., Veleslavínská 19/30, Praha 6. V případě nutnosti volejte 739 075 380.

Uživatelský avatar
Pavel41
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 592
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Rakovnicko na chalupě

Re: Servis Pentax v Dejvicích

Příspěvek od Pavel41 » 22 dub 2011, 17:06

Díky, ušetřil jsi mi cestu do Prahy - potřebuji se poradit nad fleky na čipu (po výměně K-5 jsme společně našli dva flíčky, které se nezdařilo odstranit - nicméně tehdy nic podstatného, ovšem teď, po dvou měsících se mi zdají daleko zřetelnější... nechci nazdařbůh šmidlat po krycím skle čipu...) - takže až po 26. (i když - volal jsem tam už včera, a to bylo přece 21.4. :? )
PS: Mělo mne napadnout, že mám hledat jejich vlastní stránku, já mám nastaveno http://www.pentax.cz/web-content/servis.htm - a tam žádné sdělení nedali...
Pavel

Odpovědět

Zpět na „Internetové obchody, bazary a zkušenosti“