Ebay

Poraďme se kde nakupovat.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Vnosek
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 759
Registrován: 12 dub 2015, 19:45
Kontaktovat uživatele:

Ebay

Příspěvek od Vnosek » 09 pro 2023, 23:29

Kuci,
máte někdo zkušenost s tím, že ty jako kupující na ebay navrhnes prodejci cenu za zboží, on ji akceptuje, ale ty už zboží nechces, nezaplatis??
Když mu napíšu, že už nemám zájem, hned startuje, že to předává svému pravnikovi.
Moje blbost, pac to byla první zkušenost s ebay a neuvědomil jsem si , že se jedná vlastně o aukci a nabídka ceny je závazná :)
Cena cca 800e
Nakup z Německa

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Alfons
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 181
Registrován: 09 led 2015, 16:03

Re: Ebay

Příspěvek od Alfons » 10 pro 2023, 12:42

Pokud to bylo mimo aukci a jen jste si dohodli cenu, tak bych se tím netrápil vůbec a pokud to bylo v rámci aukce, tak jsem prostě poslal slušný mail, že se omlouvám a prodejce to vzal v klidu a vystavil to znovu. Maximálně ti napíše blbý hodnocení. A aby ti takhle nějakej frajer vyhrožoval a vydíral, to bych řekl, že by Ebay skoro i řešil víc. Určitě na tebe s žádným právníkem nemůže.
K20/4; FA 31/1.8; Takumar 55/1,8, Pentax FA 135/2,8 - přes Techart; Tamron 17-28/2.8, Sony 24/1.4; Sigma Art 35/1.4.; Samyang 45/1.8; Sony 85/1.8.
Sony A7R3, RX1R2

Vnosek
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 759
Registrován: 12 dub 2015, 19:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebay

Příspěvek od Vnosek » 10 pro 2023, 13:54

Zboží tam visí a borec nereaguje :)
Navíc když jsem mu napsal že to nechci rovnou startoval jak kdybych mu zapálil barák 😆
Takže s takovým chceš opravdu obchodovat 🙂
Ono totiž v aplikaci stojí "učinit nabidku" ale jak mám vědět že je závazná 🙂 Jsem dost hloupej, bohužel... internetově negramotnej 🙂

Odpovědět

Zpět na „Internetové obchody, bazary a zkušenosti“