Soutěž s VK Foto

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alf
Hlavní Admin
Hlavní Admin
Příspěvky: 1371
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Soutěž s VK Foto

Příspěvek od Alf » 05 bře 2019, 20:34

Takže dnes mám potvrzeno a můžu ohlásit, že brzy začne Jarní fotosoutěž v kooperaci s obchodem VK Foto.
Kdo neví majitelé VK foto jsou také Pentaxisté a souhlasili, že zaspozorují cenami soutěž, kterou jsem vymyslel.
Plná pravidla připravím brzy, ale půjde jednoduše o Jarní soutěž se třemi kategoriemi - Lidé, Příroda, Město a tak si tedy přijdou na své všichni naši členové. Budou tři hlavní ceny pro každou kategorii
Dobrá zpráva, soutěž není limitovaná na žádnou značku, čili můžete fotit Fujinama, Olympusama nebo klidně i svým mobilem
Ceny znám, ale prozrazovat nebudu. Vše dám dohromady a seznámím vás.
Už nyní si můžete začít připravovat své miláčky a leštit své objektivy.

Hlavní podmínka je jedna fotografie musí být z letošního jara (které už začalo sice ne kalendářně, ale to nehraje roli) , takže už můžete začít fotit

VK foto jsem oslovil proto, že mají dlouhodobě nejpříznivější ceny, mají profesionální přístup a hlavně jsou to jedni z nás.
Určitě navštivte jejich obchod ceny mají opravdu v některých případech výrazně lepší
https://www.vkfoto.cz/
Sony A7 III, Tamron 17-28mm F2,8, Tamron 28-75mm F2,8 III, Samyang 35mm F2,8, Voigtlander 10mm F5,6 Heliar ASPH, Voigtlander 15mm F4.5 III, Sony 90mm Macro F2,8, Sigma 14mm F1,8 Art

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Odpovědět

Zpět na „Soutěže“