Sigma USB Dock

Vše o sklech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alf
Hlavní Admin
Hlavní Admin
Příspěvky: 1371
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Sigma USB Dock

Příspěvek od Alf » 20 dub 2019, 21:48

Mám dvě ART Sigmy a štěstí, že mám k nim i USB Dock. Normálně nejsem hnidopich, ale když už ten Dock mám zkusil jsem si nastavit Sigmu 18-35mm. Už před nastavením jsem byl přesvědčen, že je super ostrá. Určitou měkkost jsem si připouštěl, ale pořád na clonu 1,8 to bylo mnohonásobně lepší než na co jsem byl zvyklý.
Po mém nastavení je ta Sigma ještě lepší. A tak si říkám jestli ten dock udělali právě aby se doladily případné neduhy, nebo je to prostě obchodní trik a objektivy prodávají malinko mimo aby si člověk musel ten kus plastu koupit. :)
Nevím každopádně jsem měl silný backfokus a teď už ho nemám. I když je to dost pracné to nastavit a znamená to opravdu hodně pokusů výsledek je mimořádný.

Určitě dobrá cesta a Sigma si otevřela mnoho dveří do budoucna právě u všech těch svých ART objektivů.
Vůbec sigma poslední dobou dělá všechno správně. Jde svojí cestou udělala mimořádná skla ve špičkové kvalitě jak obrazové tak konstrukční za vynikající (oproti konkurenci) ceny plus přidala něco co nikdo jiný nemá. (pokud vím, kdyžtak mě opravte)
Doufám, že Sigma také udělá nějaké ART sklo v oblasti 10mm
Co jsem našel jedinou ultra-širokou Sigmu ART tak to je Sigma 12-24mm f/4 DG HSM Art Lens ale ta je jen pro Canon a Nikon. Nemáte někdo představu jestli se bude dělat i pro Pentax?
Sony A7 III, Tamron 17-28mm F2,8, Tamron 28-75mm F2,8 III, Samyang 35mm F2,8, Voigtlander 10mm F5,6 Heliar ASPH, Voigtlander 15mm F4.5 III, Sony 90mm Macro F2,8, Sigma 14mm F1,8 Art

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Odpovědět

Zpět na „Objektivy“