Olympus PEN E-PL8 za bomba cenu

Pokud najdete dobrý obchod s dobrými cenami, nebo se vám podařilo najít zajímavou cenu výrobku, který je běžně dražší, dejte nám vedět.

Moderátor: Moderátoři

maik
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 422
Registrován: 17 říj 2017, 19:20

Re: Olympus PEN E-PL8 za bomba cenu

Příspěvek od maik » 17 lis 2018, 20:06

isaacasimov: Díky moc za ty postřehy! On táta je nenáročný uživatel, fotí občas klidně na plnou automatiku. Ale je to spíš hračička, než že by to s focením myslel nějak seriózně. Když je nějaká oslava, nebo výlet, tak si vezme s sebou foťák a fotí. Nebo i když má nějakou firemní akci, tak taky. Prostě takové všeobecné, rodinné a výletní focení. Na dpreview jsem našel, že se mi trochu víc líbí jpg z Mk. III. Ale jen o fous, je to prostě trošku ostřejší. Vidím to tak, že mu doporučím, ať buď koupí za 18400 tu Mk. iii verzi se dvěma objektivy, anebo když se mu nebude chtít dávat tolik, tak ať koupí tu Mk. II verzi (ať už i s teleobjektivem, nebo jen se základním), že chybu neudělá.

Hlavně proti tomu Stylusu je podle mě plus, že když by někdy potřeboval fotit často hodně v mizerném světle, může dokoupit třeba Sigmu 16/1,4 nebo Olympus 17/1,8 a má vystaráno pro všechny případy. On jinak nemá problém používat interní blesk, ale já mám pak problém s těmi fotkami :lol:

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Odpovědět

Zpět na „Kde a za kolik“