Hlášení chyb

Pokud vám něco nepůjde pokusíme se s tím něco udělat

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
siro
Uživatel
Uživatel

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od siro » 16 lis 2018, 14:29

Chci se zeptat co se s tím dá dělat
jsem tu přihlášený jako šíro a tak se i přihlašuji, v galerii jsem íro, v posledních komentářích jsem za ty dva otazníky v kosočtverci a ro a v diskuzi jsem normální šíro.
Mám něco s klávesnicí nebo jak to opravit :-)
šíro

Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

maZec
Hlavní Admin
Hlavní Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maZec » 16 lis 2018, 14:53

Já jsem to zkoušel opravit a zatím nevím jak to změnit.

Je tam problém, že dřívější galerie a dřívější systém byl na jiném kodování, takže jsou některé znaky v DB pomíchané.
Umím to spravit, ale když to udělám všechny popisky a všechny komentáře budou mít místo českých a slovenských znaků chybu.

Jediná možnost je exportovat galerii přes nějaký konvertor, jenže v galerii je 50 000 obrázků a 300000 komentářů
To znamená nějakých minimálně 350 000 dotazů. Zrovna včera jsem koumal jak to udělat a můj počítač prostě nemůže do paměti načíst tak obrovské množství dat i když mám velmi dobrý počítač.

Zatím nevím co s tím. Musel bych smazat všechny obrázky a to je trochu extrém. Do té doby si musím vybrat zda občas špatný znak u jména, nebo všechny znaky u obrázků a v komentářích. Méně vadí špatný znak u jména.
Pokud chceš můžu ti změnit přezdívku na siro a budeš bez problému :)
Pentax K-70 - SMC Pentax DA 15mm F/4 Limited - HD Pentax-DA 21mm F3.2 Limited, Pentax SMC FA 50 F/1,4 - Tamron 28-75 XR LD DI IF 2,8 Macro - SMC Pentax 100mm Macro DA + asi milion manuálních skel

siro
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od siro » 16 lis 2018, 15:22

Ano, díky za osvětlení tohoto stavu, bo občas mám pocit, že něco dělám špatně :-)
Můžeš mě změnit na toho siro ,furt lepší než by jsi s tím a ostatní měli nějaké větší problémy.
Dík

st.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Příspěvek od st. » 16 lis 2018, 22:16

siro píše:
16 lis 2018, 14:29
Chci se zeptat co se s tím dá dělat
jsem tu přihlášený jako šíro a tak se i přihlašuji, v galerii jsem íro, v posledních komentářích jsem za ty dva otazníky v kosočtverci a ro a v diskuzi jsem normální šíro.
Mám něco s klávesnicí nebo jak to opravit :-)
šíro
Tak já Tě teď vidím jako "siro" a včera jsi byl v galerii v komentáři jako skoro šíro, jen to š mělo s nízko položené a místo háčku byly 2 tečky...

maZec
Hlavní Admin
Hlavní Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maZec » 16 lis 2018, 22:18

Už jsem ho povíšil ze šira na sira....:)
Pentax K-70 - SMC Pentax DA 15mm F/4 Limited - HD Pentax-DA 21mm F3.2 Limited, Pentax SMC FA 50 F/1,4 - Tamron 28-75 XR LD DI IF 2,8 Macro - SMC Pentax 100mm Macro DA + asi milion manuálních skel

Odpovědět

Zpět na „Problémy se stránkami“