Stránka 1 z 2

Registrácia

Napsal: 05 úno 2014, 19:41
od apeiron
Tak sa mi to podarilo, zaregistroval som sa, tá kontrolná otázka ma však vytrápila.... . Dobre by bolo to zmeniť, napríklad tam hodiť aj odpovedˇ na otázku, napríklad dnes otázka: Je možné použiť staršie objektívy na Pentax? Najskôr som vložil Ano, a nič, tak som vložil Ne, a pravdaže chyba, ešte šťastie, že druhá otázka bola o počte písmen a z minulej skúsenosti, som tušil, že to netreba písať slovom... . Otras, ale konečne to mám z krku, a tak to je asi všetko, dúfam sa tu už nebudem rozčulovať tak ako včera, keď som hľadal odpoveď na zvyčajnú farbu loga, a červená ani strieborná mi nefungovala, žeby Red, alebo Rudá??? NO nestihol som, napísalo mi to, že už nemám viac možností a mám to skúsiť neskôr, no skoro ma trafilo, no predvčerom...

Re: Registrácia

Napsal: 05 úno 2014, 20:02
od bedo.
to je taký vstupný IQ test na Canikoňákov... :mrgreen:

Re: Registrácia

Napsal: 05 úno 2014, 20:09
od Ivan-K
Kvôli registrácii také patálie ? Chápem že tam musí byť niečo proti SPAM-ovacím robotom, ale zasa to netreba prehánať

Re: Registrácia

Napsal: 05 úno 2014, 20:57
od kluzo
bedo. píše:to je taký vstupný IQ test na Canikoňákov... :mrgreen:
:-D

Re: Registrácia

Napsal: 05 úno 2014, 22:06
od Dobros
Já jsem s tím měl taky brutální problémy musel jsem si sehnat přes úplně jiné stránky kontakt na Elhocida (kterému teda ještě jednou děkuju) a ten mě musel pomoct.

Re: Registrácia

Napsal: 05 úno 2014, 22:11
od bedo.
Dobros: ale stálo to za to, nie? :)

Re: Registrácia

Napsal: 05 úno 2014, 22:34
od ziki
Co si pamatuji, tak jsem se na tyto stránky registroval asi několik dní kvůli překročení nějakého limitu pokusů o registraci, na kontrolní otázku jsem musel použít strejdu Gůgla a vymýšlení hesla, které by splňovalo podmínky a bylo zapamatovatelné mi taky dalo zabrat :lol:. Myslím, že registrace na tyto stránky je složitější, než založení internet banking a to tu nejde o prachy :D.

Re: Registrácia

Napsal: 05 úno 2014, 23:10
od Robo
Je vidět, že jsou tady registrováni samí inteligentní a vytrvalí členové :D :D :D

Re: Registrácia

Napsal: 06 úno 2014, 07:39
od marmot
Pri registracii je nejaky "test"...ja si to vobec nepamatam. :shock:

Re: Registrácia

Napsal: 06 úno 2014, 08:20
od palo2811
Určite to nebolo ťažké lebo na druhý krát by som sa neregistroval :D

Zrno od plev

Napsal: 06 úno 2014, 08:24
od k.e.n
Samozřejmě je třeba relativně těžký registrační test, který oddělí ryzí zrno od plesnivých plev. A je to nutné i proto, aby se nám tady neuchytili různí ti nikanonisté a šířili tu falešné zvěsti o velkých zelených loukách na druhém břehu. Protože Pentax, to není jen tak nějaká plastová krabička, co přemýšlí za člověka držící ji v pazourách. Pentax vyžaduje odhodlaného geroje, který se nebojí výzev a má na to, aby drsný prales, rozeklaná skaliska a divoké peřeje na tom našem břehu překonával! Někteří možná odpadnou, nevydrží, odhodí výbavu a přeplavou přes řeku do rovinatých skopových pastvin, načež si mohou žít svůj poklidný život ve stádu, ale ani to jim nezaručí, že občas na těch pastvinách nešlápnou do pořádného bobku… :lol:

Re: Registrácia

Napsal: 06 úno 2014, 08:29
od kluzo
k.e.n.
stejně ten test asi všechny nevyfiltroval :-D

Re: Registrácia

Napsal: 06 úno 2014, 08:39
od k.e.n
kluzo, pravda, v dřívějších dobách byl ten test o mnoho jednodušší, a tak tu holt nějaké ty kryptocanikonisty máme. Ale ti se již záhy odkopali, takže již vědí, že my víme, že oni vědí, že to víme. Tak ale je dost možné, že druhá strana v poslední době vyslala své nejschopnější jedince („podívej, viděli jsme tě, že jsi fotil na M režim, ty na to máš, musíš to pro nás udělat!“), kteří nyní působí jako dvojití agenti, ale už se také stalo, že i oni po čase přeběhli na správnou stranu. :D

Re: Registrácia

Napsal: 06 úno 2014, 08:41
od kluzo
:-D

Re: Registrácia

Napsal: 06 úno 2014, 08:43
od marmot
k.e.n velm izaujimave konspiracne teorie :D ...alebo realita? :shock: