Galerie v novém

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
likelayk
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 801
Registrován: 11 zář 2013, 15:55

Re: Galerie v novém

Příspěvek od likelayk » 06 dub 2020, 12:35

U mně také pouze na titulní stránce. A zdá se mi, že posledně jich trochu přibylo, je jich ve scrollnutí víc než deset. Ale pořád málo.

A když otevřu nějaký obrázek a chci přesouvat pásek obrázků pod ním, pak pooooouze dlooooouze a po jednom.

Toto je k na...ání. A nechápu. Ale už jsem si zvykl :)

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Peter_M
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 23 zář 2016, 15:18

Re: Galerie v novém

Příspěvek od Peter_M » 06 dub 2020, 13:30

Áno, je to len na titulnej stránke. Používam Chroma.
Ak by sa to podarilo prerobiť aj v galérii tak, super. To v tej galérii som "reklamoval" už v r. 2017.

Uživatelský avatar
Zvonda
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: 14 kvě 2019, 20:26

Re: Galerie v novém

Příspěvek od Zvonda » 27 dub 2020, 15:40

Zatím na těchto stránkách tápu. Některým věcem nerozumím a nevím k čemu jsou. Zkoušel jsem vložit fotku do galerie a vidím tam duplicitu u Fotoaparát a Model. Fotoaparát - zde by mohlo být něco už přednastaveného na výběr, třeba pro potřeby statistiky. Napadá mne obecně značka (Pentax, Sigma, Nikon atd.) nebo formát čipu. Pokud jsou to blbosti, tak se omlouvám. Jsem totiž senior - PC nedouk. Třeba ty rady jak nahrát obrázek/vložit fotku do příspěvku - viz momentálně poslední příspěvek v Objektivy - 55 až 300 PLM - jsem jaksi nepochopil. Snad mne poučí můj synátor až mu to ukáži.

Vnosek
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 754
Registrován: 12 dub 2015, 19:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie v novém

Příspěvek od Vnosek » 27 dub 2020, 15:44

Zvonda píše:
27 dub 2020, 15:40
Napište mi na FB, zkusím pomoci... :)
www.facebook.com/Vnosek

Uživatelský avatar
richard_strouhal
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 552
Registrován: 31 črc 2017, 10:23
Bydliště: Sázava

Re: Galerie v novém

Příspěvek od richard_strouhal » 27 dub 2020, 18:24

Zvonda píše:
27 dub 2020, 15:40
Třeba ty rady jak nahrát obrázek/vložit fotku do příspěvku - viz momentálně poslední příspěvek v Objektivy - 55 až 300 PLM - jsem jaksi nepochopil. Snad mne poučí můj synátor až mu to ukáži.
Zkusil jsem ofotit postup, třeba to bude jasnější, vypadá to možná složitě, ale není to tak hrozné :-) Pokud na obrázek klikneš pravým tlačítkem myši a dáš "Otevřít obrázek na nové kartě", tak se zobrazí v původní velikosti a je to čitelnější:

Obrázek
Richard | KP, K70 a nějaká sklíčka k tomu (Pentax, Sigma, Samy, Meyer) | RICOH Theta S

Uživatelský avatar
richard_strouhal
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 552
Registrován: 31 črc 2017, 10:23
Bydliště: Sázava

Re: Galerie v novém

Příspěvek od richard_strouhal » 28 lis 2020, 09:12

Prosba na Admina - při uploadu fotky do galerie - "Album":
- přidat album "Astro" ...to bych opravdu ocenil, Astrotracer a astrofotografie je přece jedna ze zajímavých vlastností Pentaxu tak proč to tu nemít samostatně
- z výběru dát pryč starší téma měsíce 2011 - 2016 ... zbytečně to zabírá místo

Díky.
Richard | KP, K70 a nějaká sklíčka k tomu (Pentax, Sigma, Samy, Meyer) | RICOH Theta S

Odpovědět

Zpět na „Nápady pro vylepšení stránek“