Galerie v novém

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
bedo.
V.I.P člen
V.I.P člen

Re: Galerie v novém

Příspěvek od bedo. » 29 zář 2018, 08:22

peppe, napadla Ťa už aj taká možnosť, že niektorí členovia nie sú aktívni preto, lebo iní sú aktívni až príliš? Odhliadnuc teda od toho, že to bolo (aspoň z mojej strany) myslené ironicky. Na druhej strane je to na zamyslenie - na stránkach, ktoré majú v názve "Pentax" by človek akosi automaticky očakával, že aj fotky v galérii budú fotené Pentaxami. Osobne mi to bolo v galérii aj vyčítané (fotka bola z Panasonicu), žiaľ momentálne Pentax/Ricoh neponúka aparát, ktorý by mi vyhovoval. Stále však používam aspoň Pentax objektívy...

Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

tom-o
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvek od tom-o » 29 zář 2018, 09:29

Inak, vie mi niekto vysvetlit, ako tato galeria funguje? Uz som pridal nejaku fotku, ale vo svojej galerii ju nevidim. Ked pridavam fotku, tak tam mam akoby galerie alebo co to je podla temy ale aj podla mesiacov. V com je rodzdiel, naco by som daval fotku do nejakeho mesiaca a nie do temy? A ako si vlastne viem pozriet fotku konkretnych pouzivatelov. Ako, okrem filtrovania fotiek podla znacky by sa malo skor zapracovat na tomto, pretoze galeria je doslova userunfriendy...

Twin
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Příspěvek od Twin » 29 zář 2018, 09:38

Mě to fuguje normálně. Když nahrávám fotku, tak si vyberu své album, do kterého ji chci umístit.
Když kliknu na "moje galerie" zobrazí se mi všechny moje fotky řazené od nejnovějších.
Měsíců si nevšímej, je to pozůstatek ze soutěže, která tu běžela. (kdo chtěl, dával fotku na vybrané téma)
Pentax K5; Sigma DC 17-70; Pentax-M 135/3,5; Helios 44M; Pentax FA 80-320; Ricoh XR Rikenon 50/2;
Pentax Optio w90

Sony NEX-5R; SEL18-55; SEL16/2,8; SEL30/3,5

peppe
Sponzor PFS
Sponzor PFS

Příspěvek od peppe » 29 zář 2018, 11:10

bedo. píše:peppe, napadla Ťa už aj taká možnosť, že niektorí členovia nie sú aktívni preto, lebo iní sú aktívni až príliš? ...
To teda nie. Limit su 2 fotky denne. Takze ten argument neberiem. Napr. Klingu ci Lenyl tu prispieva desiatky rokov. A teraz ho bude niekto vyhanat z galerky a webu len pre zmenu fotakov? Tak to uz je moc. Maju tolko skusenosti s Pentaxom, ze niektorym cucakom mozu radit aj 20 rokov. Tento portal vybudovala komunita, a pozeram, ze ho asi aj pochova ...
http://dudo.zonerama.com/
K5, K20 a pár sklenárskych skvostov, bižutéria

bedo.
V.I.P člen
V.I.P člen

Příspěvek od bedo. » 29 zář 2018, 12:05

Nebudem nikoho spomínať osobne, ale pamätám si aj časy, keď bol obsah v galérii pestrejší a že bolo na čo pozerať. A musím povedať, že mi tie časy trochu chýbajú...

A okrem toho, odkiaľ si prišiel na to, že chce niekto niekoho vyháňať? marian_r pôvodne spomenul, že by rád mal v galérii filter, aby si on (alebo ktokoľvek iný) mohol vyfiltrovať len "Pentax" obrázky. Buď som ho teda správne nepochopil ja alebo Ty.

cport
Hlavní Admin
Hlavní Admin

Příspěvek od cport » 30 zář 2018, 20:18

Off-topic prispevky smazany.

Pripadne tipy na upravy webu, pls, smerujte na uzivatele Mazec.
cport.cz

Me fotky na PFS.

Pentax KP + 8/3,5 + 12-24/4 + 21/3,2 + 40/2,8 + 55/2 + 70/2,4 + 135/2,8

fakt
V.I.P člen
V.I.P člen

Příspěvek od fakt » 01 říj 2018, 07:07

Cport - nejsi osobně zaujatý?

Zcenzuroval jsi můj příspěvek, ve kterém uvádím toto:
V galerii mi nevadí fotografie jiných značek. Sám jsem byl v průběhu let majitelem Praktici, Zenitu, Olympusu a Canonu (nově doplňuji ještě Yashici, kterou jsem opomněl).
K-1, K-30,
Sigma 35/1,4 Art, Pentax 70/2,4, Pentax 100/2,8, Pentax DFA 70-200/2,8
AF-540 FGZ II

Odpovědět

Zpět na „Nápady pro vylepšení stránek“