Jak zabalené a jaké vybavení vozíte na delší akce?

Máte naplánovný foto výlet? Nechcete jet sami?

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pavel_T
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 59
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Vybavení

Příspěvek od Pavel_T » 25 pro 2007, 11:47

Zdar. Já sám používám na kolo i pěší krátké Lowepro AW200 (myslím - na záda s přetažením do pohotovostní polohy dopředu). Na popruh dopředu mám brašničku na diktafon na poznámky. Na pěší k tomu nosím monopod jako hůl, na něm našroubovanou masívní kulovou hlavu s rychloupínákem (získá na stabilitě). Na dlouhé pěší používám pořádný bágl na záda s připnutou Lowepro ZOOM2 na předním popruhu a na druhém v brašničce teleobjektiv - krásně to vyvažuje bágl. Problém je jen se stativem. Ještě jsem nenašel způsob nošení tak aby nepřekážel a byl přitom okamžitě po ruce, je-li třeba. Ahoj
Pavel
Pentax K 70, 18-55, 50-200, 100-300, Sigma 17 - 70, Benro C-2681 karbon, AF 360 FGZ

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
akenai
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Předmět: Vybavení

Příspěvek od akenai » 06 led 2008, 03:23

Ahoj, Ja jsem se vloni vysekal na motorce, a to jsem mel tyden starou k10d ... ale nastesti fotak dopadl lepe nez ja. Na te ceste jsem poznal ze fotak ve velke brasne je sice ve vetsim bezpeci (brasna na rameno + 2 skla) ale zase neprakticke, porad to tahat ven, kort s batohem na zadech je blby, a kort clovek se pak do toho zamota. ktery popruch jde driv. tak jsem to vyresil extra skla jsou v pouzdre ve velkem batohu, a mam pres rameno jenom malou brasnu national geographic kde je jen telo se sklem. plus karty, a jeden ci dva filtry. a uz je spokojenost. jenom na delsi trasy, nevim nevim, jak hodne je pevny a bezpecny NG.

Odpovědět

Zpět na „Expedice“