Dovolená 2006

Podělte se s námi o krásná místa. Rady a tipy, kde rádi fotíte.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alf
Hlavní Admin
Hlavní Admin
Příspěvky: 1371
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Dovolená 2006

Příspěvek od Alf » 04 lis 2006, 16:40

Letos jsem byl na dovolené na Mallorce, asi nejkrásnější místo co znám. Kdo jste tam nebyl určitě doporučuju. Totiž na Mallorce je všechno.... z rozsáhlých rovin rostou obrovské hory na západě ostrova, najdete tam jeskyně, tunely, horská jezírka, prostě k fotografování je tam toho na několik dovolených. Tenhle rok jsem tam byl s fotoaparátem Kodak Z650 (6mpix EVF zrcadlovka), nefotilo se mi zle, světelnost je tam výborná, ale přeci jenom EVF je více méně kompakt, jenže větší a tak i při dobré světelnosti je potřeba z fotografií odstranit šum a fotky přiostřit. Přiznám se, že jsem se rozhodl tam jet znova, tentokrát ovšem s ká stovkou. Letos jsem to vzal jednim vrzem i s Ibizou, ale to se nedá srovnat. Ibiza je menší, také hornatá, ale pihou na kráse jsou diskotéky. Kromě hlavního centra hipiků v evropě, je Ibiza také hlavním městem diskoték. Smetí a špína, rozbité lahve povalující se opilci na plážích to všechno bere tomuto jinak krásnému ostrovu lesk. Ovšem i na Ibize najdete nádherné čisté pláže, ale musíte se hodně ohánět. Pokud se tam chystáte někdo doporučuji severovýchodní část. Některá místa jsou sice hůře dostupná (tím pádem je tam méně lidí), ale když zdoláte kopce naskytne se vám jeden z nejkrásnějších koutů baleárských ostrovů (to tvrdil můj průvodce :), viděl jsem to a dá se tomu věřit).

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Odpovědět

Zpět na „Vaše poslední dovolená“