Krajinný detail

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
alda
V.I.P.
V.I.P.

Re: Krajinný detail

Příspěvek od alda » 13 led 2021, 18:49

Obrázek
...na otevřený kabriolet je asi dost zima, i když kvalitní péřovka by to dala... :mrgreen:

Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

isaacasimov
V.I.P člen
V.I.P člen

Příspěvek od isaacasimov » 13 led 2021, 20:20

kp0 : pěkná nádražní z Pardubic, vypadá to na starý úkryt pro železničáře, souhlasím s aldou :? , PS víno už je opět ve hře, díkes :)

atti : pěkná iluminátská, to by stálo za samostatné téma :) :?

aldo : bambínko, zámek, a modely v BW velmi hezké :) :? , ty autíčka na cestě je velmi fajn námět, jako bývalý modelář jsem to taky párkrát zkoušel. Včera u nás trochu sněhu napadlo, a shodou okolností mě napadlo totéž :) . Ale bylo to s bojovou technikou (1/48) a nakonec jsem po zvážení podmínek toho raději nechal, bylo mírně+0 st. a bylo mě T-34 líto (plast a spousta minulého času). Ale rád se s něčím podobným přidám :) :? .

přidám velehradského kapucína ze začátku prosince

Obrázek

kp0
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Příspěvek od kp0 » 14 led 2021, 01:52

alda: polena i auta :? stejně se mi nejvíc líbí zámek, stromy, plot, věže a i ten hromosvod jsou jak podle pravítka :? , toto neumím, kabriolet schovat a počkat na jaro :mrgreen: :mrgreen:
atti: to je kaplička nebo nějaké hrobka??? :?
isaac: kapucín od baziliky :? mě vlastní stín kazí dost obrázků, nevím proč tam leze, když ho v obrázkoch nechcu :mrgreen: :lol:

Taky tu spadlo pár vloček, ale na stromech to nevydrželo ani do rána :(, tak aspoň zimní barvy :lol:
Obrázek

atti.hombre
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Příspěvek od atti.hombre » 14 led 2021, 18:59

:D aldo - terénne ferrari som ešte nevidel :-D

isaacu - kapucín zaujímvý :-)

kp0 - takto máme snehu i my tu ... Na fotke je kaplnka v kúpeľoch Sliač pri prameňoch... bol som dnes na liečivú vodu, tak som ju odfotil celú :-D
Obrázek

No a ja dám teraz ešte nezamrznutú vodnú hladinu...

Obrázek
Pentax K-3II ... hd da 20-40 ed dc wr limited ... hd da 55-300mm f/4,5-6,3 ed PLM wr re ... smc-da 50/1,8 ... hd da 15/F4.0 ed al limetka ... Sigma 30/1.4 dc hsm art ... dfa 100/2,8 wr macro ... af fgz 360 II

isaacasimov
V.I.P člen
V.I.P člen

Příspěvek od isaacasimov » 14 led 2021, 21:32

kp0 : pěkná kontrastní zeleň, sníh a dosud zachovalý červený plod :) :? K tomu kapucínovi :) , vlevo je ten dům s tou srnkou viz. pár fotek zpátky :) Dneska se trápím z blatnickým Merlotem, dovedou ho :? .

atti : já jsem tam hergot byl, ale už moc roků zpátky, pěkné světlo ti vyšlo :) :?
takové kopečky kolem toho jezera (rybníka?), to je výškově akorát pro mě, hezká v BW :?

přidám z půlky prosince lísteček z lesa

Obrázek

kp0
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Příspěvek od kp0 » 15 led 2021, 03:21

atti: díky za obrázek, kaplička v parku opravdu sedí :? na Sliači sem ještě nebyl, připomíná mi to pozlovickou přehradu v Luhačovicích. O Sliači sem jenom slyšel pořád v rádiu při předpovědi počasí, a to sem byl párkrát ve Zvolene i Banskej ... třeba se bude dát ještě cestovat :mrgreen: , na druhou stranu děda chodil do Levíc nebo do Zvolena pěšky a to neni za kopcem...
isaac: list se drží :? úplně z něho cítit bezvětří :D, škoda, že sem si nepřečetl příspěvek dřív, před chvilkou sem si dal něco mezi večeří a snídaní :) taliána s křenem a chlebem a k němu vlašák :lol: ... špatná volba merlot by byl úplně někde jinde :?

ještě jedny zimní barvy, dneska dopoledne, na chvilku byla modrá obloha
Obrázek

alda
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvek od alda » 15 led 2021, 07:27

Chlapci dobře vy všichni... :?
Obrázek
Část Veřovických vrchů, v pozadí vlevo Velký Javorník...

isaacasimov
V.I.P člen
V.I.P člen

Příspěvek od isaacasimov » 15 led 2021, 18:33

Moc pěkná kp0 zimní, to bylo dneska u Vás krásné počasí :) :? , PS protože je pátek svedu s Merlotem závěrečný souboj :) , v té Blatnici se červenému hodně daří, aspoň tedy dle mé chuti (Vavřinec, Merlot a Rulandské modré) :) .

aldo pěkná automobilistická v BW, protože mám k autům i autíčkům vřelý vztah, navážu fotkou nic moc, ale tip pro autíčko pro lidi, co už mají výchovu dětí za sebou a nepotřebují super úložný prostor, varianta i 4x4, japonec i výrobou, a asi jeden z posledních malých čtyřválců :) . Suzuki Ignis, před cca 3 lety jsem ho chtěl jako druhé vozítko, ale v principu se nedalo tehdy sehnat (a to znám prodejce osobně, čekací doba 11 měsíců). Protože mám v této kategorii vozík o trochu větší :) , tak jsem vzal jako druhé vozítko Swiftíka, úžasná radost a pohoda :), v podstatě s ním jezdím nyní skoro furt . Tož to jenom tak na okraj k autům, snad to nebude jako páteční odlehčení vadit :) .

Obrázek

likelayk
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Příspěvek od likelayk » 15 led 2021, 22:28

V souvislosti s auty jsem něco hledal, nenašel, ještě pohledám, zatím dám, co jsem během hledání našel, řekl bych, že zadání vlákna plní. Stará věc, učil jsem se s mojí první zrcadlovkou P K-x, takže technická stránka nic moc (ne vinou Káixka :) ), ale fotku jako takovou dávám

Obrázek

alda
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvek od alda » 16 led 2021, 11:28

isaac: Já jsem také "Suzukista" a přepravuji se v už nevyráběném nejmenším modelu Alto,
kterému říkám familiárně "malý sranec"... :mrgreen: Toho nového Ignise vídám občas v naší
ulici, je to šikovné autko. Jen tak mimochodem, byl jsem minulý týden na povinné prohlídce
na řidičák u očního a prolezl jsem s "odřenýma očima". Jestli ta devastace zraku bude pokračovat
i nadále a za dva roky se zjistí, že je to zase horší, tak se ježdění už dobrovolně vzdám... :mrgreen:

like: Zajímavé "letící éčko" :? Již dlouho není zadání vlákna jen krajinný detail a stal se z toho odlehčený,
debatní a obrázkový spolek fotičů. Myslím, že to nikomu moc nevadí, když nás doposud nezarazil ani zakladatel tohoto vlákna... :)

Obrázek
...třeba autoportrét zde již dlouho nebyl... :lol:

Odpovědět

Zpět na „Fotografování“