Galerie - O komentářích a lidech

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Kajfik
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 1069
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Třinec / Praha

Příspěvek od Kajfik » 04 srp 2009, 09:24

peppe: to je presne ono. Sice mi vytykate muj zpusob komentu. Ale v konecnem dusledku jsem jediny kdo se k fotce vyjadri..

Sam si rekl, ze okomentujes nanejvys vyjimecnou fotku.. Ale mene zdatnemu fotografovi nikdo neporadi..

A ke vkusu dobre fotografie... Znovu to same, ja mam asi meritka vyse a za prumernou fotku s mnoha chybami nepisu jen superlativy... Chyby ktere vidim pisu... Stale mam pocit ze, je to lepsi a napomocnejsi zez vase "nic" a klik na dalsi fotku...

Asi by me zajimal nejaky ten muj povyseny a netktni komentar... A nebavim se ted o Lubomirovi S., fotograf jeho kvalit by mel mit standardy jinde, nez jsem na komentovanych fotkach videl...

Ze je na jiych serverech malo komentu je mozna fakt ale jine servery nejsou PentaxFRIENDS. Zalezi na nas jake si to tady udelame... Kdyby tomu bylo jinak, mnoho lidi by sem chodilo s vetsi radosti... Z tveho prispevku citim, ze to je pro tebe jen "dalsi trapna galerie" kde se sotva kdy objevi lepsi foto...
Pentax K20D,
Pentax SMC DA* 50-135/ F2,8ED [IF] SDM

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
DjLuke9
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 738
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Tak na streidačku Slovensko-Česko:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DjLuke9 » 04 srp 2009, 11:11

P.S.
Nezamyslel sa niekdo nad tym ze ludia nemaju ani key pisat komenty?
Ja osobne..za posledne 3 tyzdne som bol doma tak ze som nidke nebol tak 5 dni z toho 3 dni bez netu...Naco by som mal davat svoj time do nejakych komentov...Supnem sme fotku, a uzivam si domova nie vysedavat hodiny pri nete a vypisovat komenty k fotkam ktore ma neoslovili..Napisem ale len k fotkam co ma oslovia, napirklad ku krajinkam a podobnme..

Uživatelský avatar
oumik85
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 488
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Moravská florida

Příspěvek od oumik85 » 04 srp 2009, 11:42

Dj...: Problem je v tom, ze zde na foru jsou fotografove ruznych kvalit. Je jasne, ze pod vyjmecnyma fotkama bude komentu vzdy vice, nez pod tema prumernyma, ale jde o to, aby se dostalo podpory i tem, kteri treba nemaji takove zkusenosti, nebo znalosti a jejich fotkam neco chybi.


Vadilo by mi, kdyby se PFS vyvinulo ve skupinku nekolika vynikajicich fotografu, kteri se navzajem poplacavaji. Zatimco kaslou na ty mene zdatne kaslou a neberou je mezi sebe.

Proto opet prosim kdyz uz nechcete psat komentar, podporte alespon prispevatele nejakou tou hvezdickou, aby presto vedel na cem je. Zas tolik casu tech par kliknuti nezabere.

Uživatelský avatar
peppe
Sponzor PFS
Sponzor PFS
Příspěvky: 525
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Zilina

Příspěvek od peppe » 04 srp 2009, 12:24

Kajfik píše: Sam si rekl, ze okomentujes nanejvys vyjimecnou fotku.. Ale mene zdatnemu fotografovi nikdo neporadi..
Z tveho prispevku citim, ze to je pro tebe jen "dalsi trapna galerie" kde se sotva kdy objevi lepsi foto...
Nic take som nenapisal. Napisal som, ze pokial vidim, ze fotka dycha napadom, neotrlostou, okamiho atd, proste nejaky dojem, emociiu vyvolava... nemusi to byt ziadna super vynimocna fotka.
Par poslednych prikladov http://www.vivo.sk/photos/156384/---
http://www.vivo.sk/photos/158310/dve-en-pre-nadu

Ani o trapnej galerii som nehovoril... PFS mi dal vela a preto si vyprosujem tieto hlupe reci.

Komicka mi pride odrazu tvoja poza spasitela webu, ktory ma za ciel prilakat prispievatelov, pritom casto robi pravy opak. Napr. tie reakcie na pozvanku...
Taketo veci sa lepsie vykecaju pri pive, nechcem tu sposobovat flame, viac na tuto temu nemam co viac povedat. Akurat mi prislo fer dat vediet, ze sa mi podobna forma nepaci a podporit ludi, ktorych sa to dotklo.
http://dudo.zonerama.com/
K5, K20 a pár sklenárskych skvostov, bižutéria

Uživatelský avatar
Kajfik
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 1069
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Třinec / Praha

Příspěvek od Kajfik » 04 srp 2009, 19:24

k tomu se uz nevyjadruju, davejte si do galerie inzerce kolik chcete.. Myslim ze na serioznim portalu by to nevydrzelo...
Pentax K20D,
Pentax SMC DA* 50-135/ F2,8ED [IF] SDM

Odpovědět

Zpět na „Galerie“