Téma měsíce - pravidla

Vlákna jen o soutěži "Téma měsíce". Vše ostatní bude přesouváno.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
TomášFencl
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5051
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Plzeň jih

Téma měsíce - pravidla

Příspěvek od TomášFencl » 22 led 2011, 17:43

Téma měsíce (dvouměsíce):
Určuje vždy vítěz předchozího kola - aby na to ale měl dost času volí téma ob měsíc, tedy vítěz ledno-únorového kola volí téma měsíce na květno-červnového, vítěz březno-dubnového kola volí téma na červenco-srpnového atd. Téma měsíce by mělo být určeno nejpozději do začátku období ve kterém se souteží.

Termín:
Fotografie do Tématu měsíce je možné vkládat vždy do konce měsíce - do půlnoci posledního dne v měsíci.

Fotky:
Každý účastník může vložit pouze jednu fotku. Pokud někdo bude mít v albu více fotek, bude z toho kola vyloučen. Případné body, které dostane od hlasujících nebudou uvažovány. Fotky se vkládají do alba příslušného tématu. Album zakládá většinou Cimrmanek, pokud nezaloží, požádejte jej přes SZ (případně požádejte jiného admina).

Název fotky:
Název fotky není rozhodující, rozhoduje zařazení fotky do alba tématu měsíce.[/b]

Hodnocení:
Vložené fotky se hodnotí vždy od 1. do 12. následujícího měsíce (ledno-únorové téma se hodnotí od 1. do 12. března, březno-dubnové téma se hodnotí od 1. do 12. května atd.) - čili prvních dvanáct dní následujícího měsíce.

Hodnotit fotky může každý registrovaný člen fóra Pentaxfriends. Ten kdo soutěží by neměl hodnotit svoji fotku. Hodnotí se tak, že každý může libovolně rozdělit 6 bodů (nejlépe 3, 2 a 1 bod - není to ale podmínkou), je na každém kolik bodů které fotce dá, jedné fotce se však mohou přidělit maximálně 3 body.

Svoje hodnocení pošlete na E-mail: soutez@pentaxfriends.eu. Do předmětu mailu napište svůj NICK tady na fóru, čili kdo body dává, do vlastní zprávy napište NICK toho, komu body dáváte (tedy toho, kdo fotku vložil) a počet přidělených bodů.

Bylo by žádoucí, aby ti, kteří fotky bodují fotky také okometovali a v kometáři zdůvodnili svoje rozhodnutí proč body přidělili nebo nepřidělili. Zejména by to bylo vhodné u fotek, kterým nebyl přidělen bod, napište co se vám na ní nelíbí nebo co byste udělali jinak, pomůže to autorovi fotky. Komentáře pište přímo k jednotlivým fotkám.

Vyhodnocení:
Vyhodnocení (součty bodů) provádí Cimrmanek a bude zveřejněno ve vlákně příslušného Tématu měsíce. Vyhrává snímek s největším počtem bodů. Pokud mají 2 snímky stejný počet bodů, vyhrává snímek, který má více trojkových bodů. Pokud se i v tomto snímky shodují, rozhoduje počet dvojkových bodů. Pokud by i toto bylo u 2 fotek stejné, pak rozhoduje datum vložení fotky do galerie.

Editoval BenaCZ
Tomáš
K-1 Mark II, HD DFA 15-30/F2.8 ED SDM WR, HD DFA 24-70/F2.8 ED SDM WR, HD DFA★ 70-200/F2.8 ED DC AW, HD FA 35/F2.0 AL, HD DFA MACRO 100/F2.8 ED AW, AF-540FGZ

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Zamčeno

Zpět na „Soutěže - Téma měsíce“