Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Poraďme se kde nakupovat.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hanigal
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 100
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Bratislava

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od Hanigal » 29 dub 2011, 20:35

Pre Bigfoota:
Tvoj reakcia a osočovanie z naivnosti a označovanie debil si trošku prehnal. A nepochopil si ako to prebiehalo. Balík som posielal po tom, čo som dostal z banky potvrdené, že peniaze sú pripravené na transfér, len je potrebné ako podmienku doručiť lístok z pošty, že balík bol poslaný, a predtým, než mi prišiel mail, že chce ďalších 200 eur. Hneď ako mi prišla požiadavka na 200 eur som vedel, že je zle a urobil som všetko, aby som to zastavil doručovanie balíka - a podarilo sa. Poznáš pojem vinkulácia??? to je to, čo na mňa zahrali a ja som tomu uveril - poučil som sa. Prajem ti, aby sa tebe nikdy nič také nestalo a ak sa nedajbože stane, aby si si spomenul, ako si nazval niekoho v podobnej situácii "naivný" a "debil".
Pekný deň prajem všetkým a prajem, aby sa nikomu nič také nestalo.

hanigal

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od » 30 dub 2011, 07:18

yoli: Nečekal bych, že se s těmihle přihlouplými vtipy setkám na odborném fóru. Přál bych Ti, aby sis to parazitování mohl vyzkoušet na vlastní kůži a nemám na mysli zrovna pobírání dávek. Rodina tě táhne dolů, společnost tě táhne dolů, na školy tě nevezmou, do slušný práce tě nevezmou (viděls někdy cikána na úřadě?, přitom půlka těch míst je zbytečných - a řvou cikáni, že bílý parazitujou?). To ustojí jenom mimořádně silný jedinci a bylo by dobré si uvědomit, že skutečnost, že Ty "neparazituješ", ale "poctivě pracuješ" (obojí ve velkých uvozovkách), nejspíše vůbec není Tvojí zásluhou, ale jenom Tvým velkých štěstím, že ses narodil jako bílej a ve standardní rodině. Mimochodem, zajímalo by mě co děláš a kolik vyděláváš, neboť bychom po hlubší analýze velmi pracděpodobně zjistili, že si sám nevyděláš ani na zdravotní a socilání péči, kterou budeš v životě potřebovat (nemluvě o policii, hasičích a tisíci dalších položkách) a "parazituješ" taky. Chtělo by to trochu spokojenosti se sebou a naopak soucitu se slabšími. Sám odvedu na daních hrozivé částky (a platím je v Ćechách), skoro s jistotou mnohonásobně více než Ty , ale nechápu tu motivaci, užírat se tím, kdo je využije, když se mám sám dobře a vůbec je nepotřebuju. Jinak cikáni jsou mi ukradený, jenom mě děsí tyhle naivní řeči.

nanao.
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 47
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: BA

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od nanao. » 11 čer 2011, 17:44

Takmer presne rovnaka vecicka sa mi stala ked som raz cez inet predaval nejaky foto (priam az pentaxi) equipment. Na inzerat zverejneny len na CZ a SK weboch sa ozval niekto az z dalekeho UK kto o sebe prehlasoval ze je miss ta a ta. Po mojom pociatocnom udive ze niekto kto komunikuje vylucne v (hoci roztodivnej) EN bol schopny vylustit slovensky inzerat som sa s tym individuom zacal skumavo bavit a akonahle sa druhykrat zmienilo o tom ze chce cislo (mojho) uctu a ze je to naozaj darcek pre nebohu dcerku ci co v dalekom Lagose ci kde pricom western union ani advance payment (moja podmienka a nie na ucet) nie som ju/ho/to okamzite tiipol. Aktivny sc(u/a)m.

Uživatelský avatar
ypres.bass
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 697
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od ypres.bass » 11 čer 2011, 18:49

na bratrance zase zkoušeli něco jiného...
prodával motorku a nějaký anglán ji chtěl a že peníze i s dopravou jsou složeny v bance (dohromady skoro 55tis) a že má objednat autodopravu (poslali mu link), ale ta se platila dopředu (700GBP) a až dopravce potvrdí převzetí, tak budou peníze uvolněny pro převod.

naštěstí bratranec neumí ani anglicky ani nemá mezinárodní účet, tak jsem si s milým Darrinem Huntem začal mailovat já... no po pár mailech jsem se ho natvrdo zeptal jestli to nechce provést radši přes Nigerii (se smajlíkem) a už se neozval
myslím že tohle je ještě spolehlivější než ta nigerie, prostě si u nějaké banky zařídit inkognito konto a nechávat si posílat poštovné za věci které ani nechci...

Odpovědět

Zpět na „Internetové obchody, bazary a zkušenosti“